Cross-mediální kampaně

Post-mail

E-mailing
Nejnovější trendy představuje využívání elektronické komunikace a multikanálový marketing. Information Group poskytuje efektivní nástroje a kvalitní data pro realizaci celých systémů, např. pro vícenárodní E-komunikaci v zemích EU.
V ČR a SR přes 200 000 e-mailových adres s plným souhlasem (Opt-in), statisíce dalších přes partnery. Efektivní rozesílání newsletterů...

Generování Leeds
Získávání nových zákazníků
Správný výběr cílových skupin je základem úspěšného získávání nový zákazníků. U nás najdete vždy správné adresy pro Vaši nabídku. 2 miliony firemních adres ČR a SR.

Rozesílky newsletterů

Validace – kontrola adres
Kontrola správnosti adresných a marketingových dat, analýza a optimalizace Vašich stávajících trhů, vytváření nových trhů. Ukážeme Vám potenciální zákazníky – přesně, adresně… Kontrola správnosti dat, jejich obohacení, odstranění duplicit…

Porovnáme Vaši databanku firem s našimi 25 výběrovými kritérii ke každé adrese. Získáte nové marketingové informace o Vašem portfoliu firem a můžete získat i více než 1 000 000 kontaktních osob z vedení firem.

Zjišťování struktury stávajících klientů, formování a zpracovávání stávající databáze a následného doporučení potencionálních cílových skupin a tržního potenciálu. Tak budete moci proniknout na nové trhy a získat nové zákazníky.

UPDATE
Provedeme aktualizaci Vaší databanky firemních adres. V České republice změní ročně 30% firem adresu, vymění ředitele nebo změní právní formu. I Vy budete mít vždy aktuální adresy.

UPGRADE
Doplníme Vaše adresy o relevantní marketingové znaky. Nebudete již psát pouze firmám, ale adresně přímo na správné klíčové nebo kontaktní osoby. S našimi doplňkovými informacemi (příslušnost k oboru, počet zaměstnanců nebo velikost firmy) můžete nabízet Váš produkt či služby podstatně úspěšněji